Tabletki wczesnoporonne – jak stosować ?

Tabletki poronne to produkt, który powstał z myślą o tych wszystkich kobietach, które podjęły decyzję o przerwaniu trwającej, niechcianej, ciąży. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka skuteczność, wynosząca aż 97% i bezpieczeństwo, które sprawia, że aborcja farmakologiczna może zostać przeprowadzona w domowych warunkach.

tabletki wczesnoporonne na aborcje

wczesnoporonne pigułki i tabletki


Decydując się na ten rodzaj aborcji niezbędnym jest dokonanie zakupu tabletek z zaufanego źródła. Tabletki wczesnoporonne oferowane w aptekach to gwarancja otrzymania leków najwyższej jakości, w stu procentach pewnych i bezpiecznych.

DLA KOGO TABLETKI PORONNE?
• Dla kobiet będących pomiędzy 9 a 12 tygodniem ciąży, które podjęły decyzję o jej przerwaniu
• Dla kobiet nieuczulonych na składniki tabletek wczesnoporonnych
• Dla kobiet zdrowych.

JAK STOSOWAĆ TABLETKI WCZESNOPORONNE?
Zażywasz pierwszą z tabletek, zgodnie z instrukcją. Po 24 godzinach przyjmujesz pierwsze dwie tabletki z drugiego „zestawu”, a po kolejnych czterech godzinach kolejne dwie. Ważne, by poczekać aż tabletki przyjmowane w drugim dniu rozpuściły się pod językiem (trwa to około trzydziestu minut), a dopiero potem należy połknąć ich pozostałości. Po zastosowaniu drugiej dawki tabletek powinny rozpocząć się skurcze i krwawienia, powodujące przerwanie ciąży i oczyszczanie macicy.

NA CO UWAŻAĆ W TRAKCIE ABORCJI FARMAKOLOGICZNEJ?
Przede wszystkim na to, by mieć przy sobie zaufaną osobę, która będzie w stanie udzielić pomocy, gdyby krwawienia nie ustawały. Należy również pamiętać, by znajdować się w miejscu oddalonym od szpitala o maksimum godzinę drogi. Ponadto w trakcie samego zabiegu nie należy używać środków narkotycznych i napojów alkoholowych.

Stosując się do tych zasad Twoja ciąża, z pomocą tabletek poronnych, może zostać przerwana bezpiecznie i w domowych warunkach.

Więcej informacji na temat tabletek wczesnoporonnych znajdą Państwo na stronie Girlinneed.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>